http://www.orkiestrasejny.ecom.net.pl/

 

Skład orkiestry:

Kapelmistrz: Józef Żukowski

Tamburmajorzy:
Józef Żukowski

Arkadiusz Idzikowski

Urszula Żukowska

Elżbieta Jakubowicz


Kornety i Trąbki:

Józef Żukowski

Zuzanna Rapczyńska

Magda Klucznik

Antoni Raczkowski

Piotr Myszczyński

Wiesław Kibisz

Saksofony:


Tomasz Gołębiewski

Urszula Żukowska

Piotr Delnicki

Karolina Rasiul

Julita Keller

Urszula Rutkowska

Julia Maksimowicz

Marcelina Idzikowska

Klarnety:
Arkadiusz Idzikowski

Jan Rybka
Elżbieta Jakubowicz

Alicja Rydzewska

Julia Tur

Barytony, Puzony, Tenory:

Urszula Zdankiewicz

Paweł Raglis

Gabriela Wiśniewska

Bartek Wiśniewski

Edyta Gołębiewska


Sakshorny altowe:

Kazimierz Raglis

Marzena Klidzio

Patrycja

 

 

Tuby:

Łukasz Salwecki

Grzegorz Gołębiewski

Instrumenty perkusyjne:

Bogusław Sojko

Waldemar Pojawis

Marcin Chatkowski

Filip Rutkowski


Byli orkiestrnci

Krystian Grablun

Jan Kluza

Kazimierz Deniusz

Marcin Ogurkis

Aleksandra Pierożyńska

Paweł Sudnik

Albert Pojawis

Elwira Kotarska

Bogusław Łabuński

Miłosz Rybczyński

Adam Draugiis

Karolina Liczacz

Kacper Gołębiewski

Agata Sikorska

Rafał Moroz

Sandra Krużyk

Wiktoria Krużyk

Dominika Dzimitko

Kamil Twardowski

Mateusz Kowalewski

Stanisław Przeborowski

Rafał Buchowski

Cyprian Doroszko

Artur Przeborowski

Agnieszka Wojciechowska

Zbigniew Kończal

Damian Kończal

Marta Żegarska

Mariusz Żegarski

Odeszli do wieczności

Wiesław Fiećko - tamburmajor i trębacz

Sylwester Jegliński - pierwszy kapelmistrz

(klArek)

REPERTUAR ORKIESTRY

MARSZE

1. HYMN POLSKI

2. POWITALNY

3. SZARA PIECHOTA

4. HAPPY MARCHING BAND

5. STEUBEN PARADE

6. THE KING

7. MORING POST

8. WHITE ROSES

9. NORT-SIDE

10. WIWAT

11. SALUT

12. MARSZ EUROPA

13. AMERICAN PATROL

14. DIX PARADE

15. ORKIESTRY DĘTE

16. MARSZ MAESTRO TADEUSZA

17. ABSOLWENT

18. PRZYJAŹŃ

19. SWING GEORGIA

20. SPORTOWY

21. AMERICANA

22. MARINICA

23. BARTEK

24. LEGIONY

25. MARSZ PIERWSZEJ BRYGADY

26. MARSZ WESELNY MENDELSONA

27. JOHNY DIXE
28. WIERZBY PŁACZĄCE
29. RYCERZE FLORIANA

30. LIETUVOS VALSTYBES HIMNAS (HYMN LITWY)

31. DIEVIS, SVETI LATIU! (HYMN ŁOTWY)

32. MARSZ MARSZ POLONIA

33. WARSZAWIANKA

34. MONTE CASSINO

KONCERTOWE

1. TANZ MIT JOHANN STRAUS

2. ALOA OHE

3. BOSSA NOVA

4. LA GOLONDRINA

5. JAMBALAYA

6. HELLO DOLLY

7. SOKOŁY

8. OJCIEC CHRZESTNY

9. W ZIELONYM GAJU

10. MEANS THAT YOU’RE GRAND

11. HISZPAŃSKIE OCZY

12. WIĄZANKA PIEŚNI ŻOŁNIERSKICH

13. KARNAWAŁ- HYMN WOŚP

14. SKRZYPEK NA DACHU

15. WALC BARBARY Z FILMU NOCE I DNIE

16. GEORGIA ON MY MIND

17. PAVANE IN BLUE
18. Y.M.C.A.
19. WIŚNIOWY SAD
20. ROSAMUNDE

21.DŻIAUGSMAS March "Joy"

22.GROKIM, SOKIM IR DAINUOKIM!
23.VALSAS "KUZ SIA NAKTELE"
24.NUO POLKOS IKI FOKSTROTO
25.JIVE-HITS
26. TIJUANA TAXI

27. MIESZANKA MELODII FILMOWYCH

28. MITTERNACHT IN MOSKAU (PODMOSKIEWSKIE WIECZORY)

29. PETRUSCHKA

30. TEQUILA

31. FASCINATING DRUMS

32. WE ARE THE CHAMPIONS

33. TO BYŁY PIĘKNE DNI

34. THE BEATLES

35. SEXBOMB

36. MAMBO NO. 5

37. STRANGERS IN THE NIGHT

38. JAK DOBRZE NAM ZDOBYWAĆ GÓRY